فرشید۲

حوزه فعالیت برند ریکو من ​

برند ریکو‌من از همان ابتدا با هدف تولید پوشاک آقایان فعالیت خود در شهر تهران آغاز کرد و برند ما با تیم مجرب و متخصص خود در زمینه طراحی و تولید، با استفاده از متریال باکیفیت، محصولات‌اش را در بازار عرضه می‌کند. طبق روال همیشگی، تیم ما سالانه دو کالکشن بهاره‌تابستانه و پاییز­­زمستانه ارائه می‌دهد.

بیوگرافی مؤسس برند ریکو من

فرشید ریک افراز، مدیر و مؤسس این برند، با هدف ترویج خوش‌پوشی در ایران توانست طی فعالیت چندین‌ ساله برند خود را در صنعت پوشاک داخلی ثابت کند. آقای افراز متولد ۲۷ مرداد ۱۳۷۲ در استان تهران‌ میباشند . مؤسس ریکومن با کسب تجربه از دوران نوجوانی با صنعت تولید پوشاک آشنایی داشته است که با توجه به اپدیت های جدید در عرصه صنعت مد و پوشاک سعی بر این داشته که تولیدات محصولات برند را با دنیای مد روز و متد های جدید در ایران سازگار کرده و رنگ جدید به صنعت پوشاک ایران بخشیده است.

386
مشتریان رضایتمند
60
محصولات ریکومن
10
اعضای تیم
1
شعبه های فعال
255
کاربران سایت ما
156
تخفیف ها

تولید تخصصی کاپشن

 
برند ریکو من از تولید کننده های به نام حال حاضر کشور در عرصه تولید کاپشن های ضد آب و ضد آب واترپروف و کاپشن های سبک مناسب فصل های زمستان و پاییز و بهار می‌باشد .این لاین تخصصی از تجربه ۲۰ساله در زمینه صنعت تولید کاپشن های زمستانه ایجاد شده که هدف این برند استفاده طولانی مدت مشتری (ضمانت ۴۸ ماه)از محصول به دلیل جنس های مرغوب و با کیفیت مواد اولیه پارچه ‌‌و آستر و‌کش بافت به کار گرفته شده در محصولات است.21:02