شرایط بازگشت کالا

 فروشگاه ریکومن امکان بازگشت یا تعویض ۳روزه کالا را در اختیار شما قرار داده است بدین معنی که پس از تحویل کالا طبق شرایط زیر امکان تعویض یا عودت کالا را خواهید داشت. برای این منظور لازم است به موارد زیر دقت نمایید:

 

1-تعویض یا بازگشت کالا

اگر شما بعد از تحویل سفارش درخواست تعویض یا بازگشت کالا را داشته باشید می توانید با همکاران پشتیبانی ریکومن تماس بگیرید و درخواست بازگشت یا تعویض کالا را اطلاع دهید. سپس کالایی را که درخواست بازگشت یا تعویض آن را دارید توسط پست برای فروشگاه ریکومن به آدرس فروشگاه با کد پستی 1669614977 ارسال نمایید. پس از دریافت مرسوله توسط فروشگاه ریکومن به یکی از دو حالت زیر عمل خواهد شد: اگر شما درخواست تعویض کالا را داشته باشید کالای جدید برای شما پست می‌شود. اگر شما درخواست عودت کالا را داشته باشید هزینه کالای عودت داده شده به شما برگشت داده خواهد شد. شایان ذکر است تمام هزینه های مربوط به تعویض و یا عودت کالا بر عهده مشتری است چه نکاتی را برای استفاده از امکان تعویض یا بازگشت کالا باید رعایت کنم ؟ الف) زمان استفاده از این سرویس تا ۳روز بعد از تحویل کالا می باشد پس اگر شما بعد از تحویل سفارش خود به هر دلیلی تصمیم بر تعویض یا عودت آن را دارید حتماً قبل از اتمام۳ روز اقدام نمایید. ب) در مدت زمان ۳ روز نباید از کالا استفاده شود. یک تگ مقوایی در زمان ارسال به هر لباس پلمپ میشود. این تگ مانعی برای پرو کردن و امتحان کردن لباس نیست. لباس‌هایی که تگ مقوایی از آنها جدا شده باشد فروشگاه ریکومن آنها را به منزله استفاده شده در نظر می‌گیرد و قابل تعویض و یا عودت نخواهند بود. ج) کالای برگشتی می‌بایست از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود توسط فروشگاه ریکومن دریافت شود، و هر گونه تغییر فرم ظاهری محصول باعث خروج کالا از شرایط تعویض می‌شود.

 

2- وجود ایراد در کالا

واحد کنترل کیفیت فروشگاه ریکومن قبل از بسته بندی مرسولات، با دقت و حساسیت بالایی کالاهای سفارش داده شده را بررسی نموده و درصورت اطمینان از صحت و تطابق کالا نسبت به ارسال آن اقدام می‌نماید با این وجود در صورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد باشد، و ایراد ذکر شده مورد تأیید کارشناسان ریکومن باشد این مجموعه نسبت به تعویض کالا یا استرداد وجه اقدام می‌نماید. چنانچه موجودی آن کالا در فروشگاه به اتمام رسیده باشد ، مشتریان می‌توانند درخواست کالای مشابه نموده . لازم به ذکر است که مراحل فوق ظرف مدت 2 تا 3 روز کاری پس از دریافت کالا توسط ریکومن انجام خواهد شد. همچنین هزینه بازگشت کالا تا سقف مبلغ ۴۰هزار تومان برای ارسال های پستی. به عهده فروشگاه ریکومن میباشد .

 

شرایط تعویض کالا دارای ایراد

الف) کاربران می‌بایست حداکثر ظرف مدت 3روز بعد از دریافت کالا ایراد را از طریق پروفایل و یا تماس تلفنی به کارشناسان ریکومن اعلام نمایند. بدیهی است پس از گذشت 3روز کالای مورد نظر شامل این سرویس نمی‌باشد. ب) ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالا، برخورد شی تیز و یا سایر مشکلات عمدی نباشد. ج) ایراد اعلام شده توسط کاربر مورد تایید کارشناسان ریکومن قرارگیرد. د) کالای برگشتی می‌بایست از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود توسط و فروشگاه ریکومن دریافت شود، و هر گونه تغییر فرم ظاهری محصول باعث خروج کالا از شرایط تعویض می‌شود. در صورتی که پس از استرداد کالا ایراد اعلام شده مورد تایید کارشناسان ریکومن نباشد هزینه ارسال مجدد کالا بر عهده مشتری خواهد بود